Uživatel
x
TOMIS CZ - Košík

Košík: prázdný

VOLNÉ POZICE

PRODAVAČKA (OZP, poloviční úvazek 20 hod týdně)

Co nabízíme?

  • HPP, zkrácený úvazek 20 hod / týden
  • mzda 9.850 - 14.000 Kč
  • rozmanité benefity (stravenky, MultiSport karta, týden dovolené navíc...)
  • osobní ohodnocení po zapracování v případě uspokojivých pracovních výsledků

Co budete dělat?

  • obsluha zákazníků na naší prodejně v Příbrami
  • práce se zbožím (vystavování a doplňování zboží)
  • práce s počítačem spojená s obsluhou zákazníků a vydáváním zboží
  • řešení reklamací
  • ranní nebo odpolední směna, sobotní směna po zapracování

Co očekáváme?

  • vhodné pro OZP (osoba se zdravotním postižením)
  • znalost práce s počítačem
  • praxe v oboru výhodou

Životopisy posílejte na j.jirovcova@tomiscz.cz

OPERÁTOR SKLADU, MANIPULANT (OZP, 30 hod týdně)

  • HPP, zkrácený úvazek 30 hod / týden
  • mzda 15.000 - 20.000 Kč / měsíc

  • práce v našem skladu v Příbrami
  • jednoduchá manipulace se zbožím
  • balení balíků
  • příprava zboží pro umístění do výdejních automatů
  • dvousměnný provoz

Životopisy posílejte na prace@tomiscz.cz

ADMINISTRATIVNÍ VÝPOMOC (HPP, plný úvazek)

  • HPP, plný úvazek
  • mzda 25.000 - 30.000 Kč
  • rozmanité benefity (stravenky, Multisport karta, týden dovolené navíc...)

  • Back office - podpora velkoobchodního oddělení
  • Cenotvorba - práce s dodavatelskými ceníky, úprava cen v systému
  • Archivace dokumentů (faktury, objednávky), skartace
  • Příprava smluv dle vyhotovené předlohy
  • Kontrola a urgence neuhrazených faktur
  • Spolupráce na výběrových řízeních
  • Zadávání objednávek do obchodního systému

  • samostatnost a schopnost organizace práce
  • psaní všemi deseti
  • velmi dobrá znalost Excel, Word a Adobe Acrobat
  • znalost systému BYZNYS nebo anglického či německého jazyka výhodou

Životopisy posílejte na prace@tomiscz.cz.

Správcem Vašich osobních údajů, které nám poskytnete, je společnost TOMIS CZ, s.r.o., přičemž Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány pro účely náboru zaměstnanců. Právním základem zpracování jsou oprávněné zájmy správce. Vaše osobní údaje nebudou předávány jiným osobám. Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze po dobu příslušného náboru zaměstnanců a po dobu maximálně 1 roku po ukončení příslušného náboru zaměstnanců, nedojde-li k Vašemu přijetí. Máte právo na přístup k Vašim osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování nebo právo vznést námitku (čl. 15 až 21 Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679).

Vážení zákazníci, Vaše objednávky budeme vyřizovat a odesílat do 22.12.2022. Během vánočních svátků budou probíhat v našich skladech inventury, proto nové objednávky začneme expedovat od 10.1.2023.

X