Výdejní automaty

Zajištění a zásobování výdejních automatů představuje jednu ze služeb, kterou nabízíme stávajícím zákazníkům. V případě zájmu o zásobování výdejního automatu prosím kontaktujte svého obchodního zástupce nebo obchodní asistentku

Pomůžeme zákazníkovi s výběrem vhodných ochranných pracovních prostředků, dopravíme je k zákazníkovi a postaráme se o zabalení zboží a jeho doplnění do výdejního automatu. Nemáte-li vlastní výdejní automat, spolupracujeme se společnostmi, které nabízí pronájem výdejních automatů, a umíme je našim stávajícím zákazníkům zajistit.

Automaty jsou uzpůsobené pro výdej rozmanité škály osobních ochranných pracovních prostředků. Do výdejních automatů nejčastěji dodáváme pracovní rukavice a různé typy ochrany sluchu, dechu či zraku. Automaty jsou dále vhodné i pro výdej drogerie, nářadí nebo brusiva.

S výdejním automatem odpadá starost o distribuci osobních ochranných pracovních prostředků mezi zaměstnance a zároveň díky předem nastavenému výdejnímu systému dochází k jejich efektivnímu rozdělování a regulaci spotřeby. Manipulace s automatem je přitom velmi snadná – Vaši zaměstnanci po přiložení karty nebo čipu získají přesně to, co potřebují, a to v určeném množství. Množství vydaného zboží je plně pod kontrolou díky přehlednému softwaru, který zasílá pravidelné reporty o výdeji.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.