Prodejna

Rádi byste si náš sortiment prohlédli osobně nebo si nechali poradit? Navštivte naši prodejnu v ulici Brodská v Příbrami.

Provozní doba

pondělí - pátek 8:00 - 17:00
sobota 8:00 - 12:00

Co vám můžeme nabídnout?

V naší prodejně najdete široký sortiment pracovních rukavic, velmi kvalitních pracovních oděvů, obuvi a další osobní ochranné pracovní prostředky – brýle, respirátory, ochranné dýchací masky, sluchátka, ochranné štíty, svařovací kukly a další. Jako doplněk ochrany při práci prodáváme ochranné masti a mycí pasty na ruce a mycí a čisticí prostředky.

V oblasti osobních ochranných pracovních prostředků nabízíme široké portfolio značek. Zaměřujeme se především na zboží značek CERVA a ARDON, v nabídce naší prodejny však najdete i produkty celé řady dalších značek, jako jsou Delta Plus, Payper, O’STYLE, Malfini, XFER, Cotton Classics, Lambeste, Evona nebo VoXX. Obuv u nás můžete vybírat ze značek CERVA, ARDON, PANDA, BENNON, ARTRA, PRESTIGE, zdravotní obuv SANTÉ, VM Footwear nebo Delta Plus. 

Podporujeme české a slovenské výrobce, vybírat ale můžete i v zahraničních kolekcích. Jsme partnerem například italské značky Kapriol, španělské VELILLA nebo francouzské Nine Worths.

Vybaví se tak u nás jakákoli profese - řemeslníci, lesníci, zdravotnické či gastronomické profese, dělníci, elektrikáři, cestáři a mnoho dalších odvětví. Jsme schopni zajistit malé i nadměrné velikosti.

Chcete-li udělat radost svým blízkým a nemáte konkrétní představu o tom, co by se jim líbilo, můžete u nás na prodejně pořídit dárkový poukaz.

Věrnostní program

Navštěvujete-li nás pravidelně, můžete ušetřit díky věrnostnímu programu.

Další služby

Firmám poskytujeme též zakázkové šití, realizaci log a náhradní plnění. Máte-li zájem o nákup za účelem využití náhradního plnění či jakýkoli jiný dotaz, informujte se na naší prodejně.

Kontakt

 

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.