FAQ: Nejčastější dotazy

Kdy mám dopravu zdarma?

Při objednávce nad 2.000 Kč vč. DPH u nás máte dopravu zdarma.

Můžu si zboží vyzvednout osobně?

Ano, zboží lze vyzvednout osobně na naší prodejně v Příbrami na adrese Brodská 654, 261 01 Příbram.

V jaké lhůtě mohu odstoupit od smlouvy?

Od kupní smlouvy lze standardně odstoupit do 14 dnů od převzetí zboží.

Jak a kdy mi budou vráceny peníze?

Peníze Vám vrátíme způsobem, který jste si zvolili pro platbu zboží, a to nejpozději do 14 dnů od vrácení zboží. V případě platby na dobírku nebo osobně nám prosím sdělte číslo svého bankovního účtu. Pro urychlení celého procesu můžete vyplnit náš formulář.

Co když mi zboží nesedí?

Vynasnažíme se Vám zboží vyměnit. Zboží prosím zašlete obratem po jeho vyzkoušení, nejpozději do 14 dnů od jeho převzetí, na adresu TOMIS CZ, s.r.o., Brodská 654, 261 01 Příbram. Pro výměnu zboží můžete využít náš formulář.

V případě výměny zboží náklady na zaslání nového zboží hradíte Vy. Způsob dopravy volíme dle původní objednávky či domluvy s Vámi. Náklady na balík zaslaný přes PPL jsou 140 Kč, přes Zásilkovnu 89 Kč.

Pokud si nejste jisti velikostí, podívejte se na velikostní tabulky nebo na velikostní tabulky u konkrétního produktu. Velikosti různých výrobců se mohou lišit.

Kam mám zaslat zboží pro vrácení nebo výměnu?

Zboží prosím vracejte nepoškozené, čisté a, je-li to možné, v původním obalu na adresu: TOMIS CZ, s.r.o., Brodská 654, 261 01 Příbram. Pro vrácení zboží můžete využít náš formulář.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.