NOVINKA: Montérková kolekce SHELDON

Rádi bychom vám představili novou kolekci montérek a pracovních oděvů SHELDON od výrobce Cerva. Objevte nové a kvalitní pracovní oděvy, které jsou výjimečné svou pohodlností i dlouhou životností.
NOVINKA: Montérková kolekce SHELDON

Pracovní oděvy Cerva jsou po dlouhá léta zárukou kvality a mezi zákazníky TOMIS CZ patří k vyhledávaným ochranným pracovním oděvům. Nyní se nabídka tohoto výrobce rozšiřuje o zbrusu novou kolekci pracovních oděvů SHELDON, která volně navazuje na úspěšnou montérkovou kolekci EMERTON.

Představení montérkové kolekce SHELDON

Společným prvkem celé kolekce pracovních oděvů je pohodlný střih RELAX, který dobře padne všem typům postav. Maximální komfort a bezpečí při práci je podpořeno výběrem materiálů a provedením oděvů v několika variantách - základní pracovní oděvy, oděvy se vzorem camouflage a HI-VIS reflexní pracovní oděvy.

Jaké pracovní oděvy kolekce SHELDON nabízí?

V rámci kolekce si můžete vybrat pohodlné pracovní montérky do pasu, příjemné pracovní mikiny s kapucí, praktické softshellové bundy, klasické pracovní bundy a pracovní kraťasy.

Linie Workwear

Jde o základní linii pracovních oděvů v antracitové barvě s výraznými kontrastními žlutými a reflexními prvky. Pracovní bundy, softshellové bundy, pracovní mikiny s kapucí, pracovní kalhoty do pasu a pracovní šortky SHELDON Workwear jsou kvalitně provedené a velmi pohodlné.

Linie Camouflage

V linii oděvů SHELDON Camouflage se na pracovních bundách, kalhotách do pasu a šortkách uplatňuje oblíbený maskáčový vzor. Právě maskáčové montérky jsou oblíbené zejména proto, že na nich skoro není vidět zašpinění.

Linie HI-VIS

Speciální linie výstražných pracovních oděvů obsahuje pracovní kalhoty do pasu, pracovní bundy, softshellové bundy a mikiny s kapucí, které jsou díky tištěným segmentovaným reflexním pruhům určeny pro využití na místech, kde je důležité být dobře vidět i v horších světelných podmínkách.

Čím je kolekce pracovních oděvů SHELDON výjimečná
  • pohodlný střih RELAX vhodný pro všechny typy postav
  • příjemné materiály
  • multifunkční kapsy
  • bundy SHELDON jsou vybaveny speciální kapsou na mobil z materiálu e-secure (chrání před zářením, statickou elektřinou, vibracemi i bakteriemi)
  • řada praktických doplňků
  • vhodné i do nepříznivých světelných podmínek (linie HI-VIS)
  • možnost vložit do pracovních kalhot nákoleníky
  • vybrané pracovní kalhoty SHELDON jsou zesíleny v namáhaných částech materiálem OXFORD 600D
  • široká nabídka velikostí od XS po montérky nadměrné velikosti 4XL
  • možnost prodloužení délky nohavic o 5 cm


Vyzkoušejte i vy nové pracovní oděvy SHELDON. Objednat si je můžete prostřednictvím našeho e-shopu nebo navštivte kamennou prodejnu v Příbrami, kde si můžete oděvy z této montérkové kolekce vyzkoušet a náš zkušený personál vám pomůže s jejich výběrem.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.