Nestárnoucí pracovní obuv farmářky - jsou stylové a vydrží

Farmářky, kvalitní pracovní obuv vyrobenou z odolné nubukové kůže, jistě znáte. Pracovní boty typu farmářky se nejprve používaly jako pracovní obuv pro farmáře, kteří si na nich cenili jejich pohodlí, dobrou oporu, kterou nohám poskytovaly, a vysokou odolnost.
Nestárnoucí pracovní obuv farmářky - jsou stylové a vydrží

Postupem času se kvalitní farmářky staly obuví používanou i na běžné nošení a zejména v 90. letech se čím dál více objevovaly jako stylová trendy obuv a módní doplněk.

Farmářky si ale dál drží své místo především jako obuv do práce, a to jak do zaměstnání, tak pro práci v dílně nebo na zahradě. Pánské, dámské a dětské farmářky se hodí i jako klasická obuv pro jarní a podzimní období. Nazout je můžete i v zimě, protože zimní farmářky mají teplý kožíšek, který krásně hřeje.

Farmářky jsou boty, které si zaslouží obdiv

Klasický vzhled farmářek, neboli „worker” obuvi, není tím jediným, co z nich dělá ikonu mezi pracovní obuví. Boty farmářky mají další užitečné vlastnosti:

  • jsou vyrobeny z voděodolné nubukové kůže
  • antistatická protiskluzová gumová podrážka je odolná vůči olejům
  • absorbují energii v patě
  • některé varianty mají termoizolační vlastnosti
  • vrchní lemování (tzv. obsázka) chrání obuv proti poškození
  • materiál je vysoce odolný proti otěru

 

VARIANTY FARMÁŘEK

V naší nabídce objevíte hned několik typů farmářek:

 

Výhodou farmářek je, že je mohou obout všechny generace. Pánské, dámské i dětské boty farmářky nepodléhají módním trendům a jsou spolehlivým parťákem pro práci i běžné nošení. Kromě nabídky na e-shopu můžete navštívit i naši kamennou prodejnu v Příbrami, kde vám rádi pomůžeme vybrat stylové a spolehlivé farmářky i další pracovní potřeby, jako jsou pracovní oděvy, pracovní rukavice, pomůcky pro ochranu zraku, sluchu, dechu nebo hlavy. Jsme specialisté na poskytování osobních ochranných pracovních pomůcek.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.